Комплекс рентгенівський мамографічний цифровий СИМА

Комплекс рентгенівський мамографічний цифровий СИМА є сучасним цифровим комплексом, в якому рентгенографія молочної залози здійснюється з використанням цифрових методів реєстрації рентгенівських зображень під управлінням комп'ютера. Це дозволяє використовувати в повній мірі всі сучасні можливості по отриманню, обробці, архівуванню, друку та експорту мамограм.

Комплекс виконаний на основі новітніх досягнень в галузі мікроелектроніки та цифрових технологій отримання і обробки зображень. Цифровий приймач рентгенівського зображення DR-типу має високу роздільну здатність і забезпечує якість рентгенівського зображення, достатню для виконання всіх видів обстежень, передбачених в мамології. Крім цифрового приймача для отримання рентгенівського зображення передбачена можливість використання аналогового приймача - касети (плівка, СR) розміром 24 х 30.

До складу комплексу входять рентгенівський штативний пристрій і дві комп'ютерні робочі станції: керуюча станція рентген-лаборанта і діагностична станція лікаря-рентгенолога, об'єднані в локальну мережу.

Діагностична станція лікаря-рентгенолога також має додатковий вихід в локальну мережу лікувального закладу.

Основні типи досліджень:
КРМЦ СИМА застосовується в мамології для виконання рентгенівських скринінгових та діагностичних обстежень молочної залози з метою виявлення захворювань в рентгенівських кабінетах лікувально-профілактичних установ. Функціонально комплекс дозволяє виконувати всі види скринінгових та діагностичних обстежень молочної залози, передбачені в мамології.

Переваги:

Комплекс дозволяє виконувати наступні функції:

  • створення архіву паспортних даних пацієнтів в базі даних комп'ютера;
  • укладка і компресія молочної залози в необхідної для обстеження проекції з використанням автоматизованої системи компресії;
  • просвічування молочної залози рентгенівським випромінюванням з заданими фізико-технічними параметрами експозиції з використанням автоматичної або ручної установки режимів експонування;
  • отримання рентгенівського зображення молочної залози на екрані монітора і реєстрація його в базі даних комп'ютера;
  • підвищення діагностичної інформативності знімків за рахунок цифрової обробки рентгенівських зображень (корекція яскравості-контрасту, фільтрація, зміна масштабу, «лупа», визначення геометричних параметрів, позитив / негатив і ін.);
  • реєстрація результатів обстеження в базі даних комп'ютера;
  • виконання роздруківки висновків на папері за допомогою принтера;
  • виконання роздруківки рентгенівських знімків на плівковому носії за допомогою принтера;
  • запис результатів обстеження на лазерні диски, флеш-носії;
  • експорт знімків по локальній мережі лікувального закладу в форматі DICOM.

Можливе проведення обстежень в діагностичному режимі — до 20 пацієнтів за зміну, в скринінговому режимі — до 40 пацієнтів за зміну.

Написати нам